M.A.C.E.

Medieval Ages' Combat Engagements Historyczna gra bitewna

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Od 01.01.2010 System Knights of Time przechodzi w projekt MACE. Osoby chcące być współautorami systemu są proszone o napisanie do admina PW z informacją o tym.

#1 2009-07-25 13:35:20

Podróżnik

Pieszy

Bitwa

Ja brałem jak na razie udział w betatestach i mi sie bardzo podobało. Miałęm do dyspozycji 5 veteranów z włóczniami i średnimi zdbrojami na koniach, do tego 10 łuczników czyli chłopi plus łuki, 20 pieszych żołnierzy z lekkimi zbrojami i mieczami. Do tego doszedł kapitan i dwóch sierżantów. Przeciwko mnie było 30 chłopów z bronią ręczną, 15 łuczników, 5 żołnierzy w średnich zbrojach z mieczami i 5 veteranów w lekkich zbrojach i kuszami a za dowodzenie robiło 3 sierżantów. Bitwa była ciekawa miałem spacyfikowac wieś, no ale niestety mi się to nie udało. Łucznicy i kusznicy poukrywani pomiedzy domami może niegrzeszyli celnością ale potrafili mi ustrzelić paru ludzi. Wysłanie jazdy do centrum wioski było złym pomysłem bo rzuciła sie na nich chmara chłopów a zanim podeszła reszta piechoty było juz po nich. Bitwa trwała jakieś 45min do godziny straty własne: 5konnych (nauczka na przyszłość) 14 pieszych i 4 łuczników do tego kapitan i sierżant. Straty przeciwnika: 13chłopów, 5 łuczników, 3 żołnieży i jeden sierżant.
I choć przegrałem z kretesem to gra mi się podobała:)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swzp.pun.pl www.czatpsotnik.pun.pl www.sbbleague.pun.pl www.nosferatos.pun.pl www.eliteeiclan.pun.pl