M.A.C.E.

Medieval Ages' Combat Engagements Historyczna gra bitewna

Ogłoszenie

Od 01.01.2010 System Knights of Time przechodzi w projekt MACE. Osoby chcące być współautorami systemu są proszone o napisanie do admina PW z informacją o tym.

#1 2009-11-08 17:56:04

oggr

Imperator

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 131
Punktów :   

Wersja 2.0.6

Przed weekendem udalo mi się zaktualizować wcześniejszą wersję do ver 2.0.6. Poprawkami objęto praktycznie cały podręcznik począwszy od wstępu a skończywszy na listach armii. Dodano nowe rozdziały, ZMIENIONO KOSZTA ZARÓWNO ŻOŁNIERZY JAK I NIEKTÓRYCH BRONI. Pojawiły się dwie nowe jednostki czyli inżynier oraz puszkarz. Na pierwszy rzut oka widać że podręcznik powiększył się o połowę, mimo że usunieto np kontrowersyjne zasady użycia wozów bojowych itp.
Całość została przepuszczona przez sprawdzanie błędów dzięki czemu jeśli coś sie tam ukryło to już nie moja wina:P. Niestety już drugiego dnia udalo mi się znaleźć pare niejasności i elementów do poprawek więc errata do 2.0.6 niestety na dniach się pojawi.
Co do strony w ciągu dzisiejszego dnia postaram zaktualizować zasady do najnowszej wersji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiat-yaoi.pun.pl www.sonyericsson4ever.pun.pl www.playmt2.pun.pl www.ngelf-scripts.pun.pl www.maniek-mods.pun.pl